Tytuł artykułu: Aleksandra Kawa wśród laureatów konkursu Wolontariusz Roku
Data Publikacji: 2015-12-11 05:57:09

5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W Stalowej Woli już od kilku lat, w ramach obchodów tego święta, organizowana jest przez Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „Spectrum” w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem

Pomocy Społecznej Gala Wolontariatu, jako podziękowanie dla osób, które bezinteresownie pomagają innym.

Aleksandrze Kawie, uczennicy kl. IIR Centrum Edukacji Zawodowej przyznano z tej okazji II miejsce w Konkursie na Wolontariusza 2015 roku.

Aleksandra jest współorganizatorem szkolnej akcji WOŚP oraz Koncertu Charytatywnego CEZ. Aktywnie pracuje również w Sztabie Stalowowolskiej WOŚP.

Gratulacje!

Piotr Rochowski

Tytuł artykułu: WOŚP
Data Publikacji: 2015-12-08 08:10:46

 

Stalowowolski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza wszystkich uczniów do zostania wolontariuszami 24. finału WOŚP.


Zapisy na wolontariuszy odbędą się 8 i 10 grudnia o godzinie 18:00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

Należy ze sobą zabrać dokument tożsamości.


Zapraszamy wszystkich chętnych!

Tytuł artykułu: Zapraszamy rodziców
Data Publikacji: 2015-12-07 07:25:37

Tradycyjnie w pierwszy poniedziałek miesiąca tj. 7 grudnia 2015 r. od godziny 15:30, zapraszamy rodziców uczniów Centrum Edukacji Zawodowej na konsultacje z nauczycielami.

Tytuł artykułu: I miejsce w siatkówce!!!
Data Publikacji: 2015-12-07 05:47:04

W dniach 3-4 grudnia odbyła się Powiatowa Licealiada piłki siatkowej chłopców.

Nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do rozgrywek rejonowych.

Skład drużyny:
OLEKSY DOMINIK
DOŁĘGA ŁUKASZ
ŚWIECA KAMIL
SERWATKA PATRYK
PEDRAK JAKUB
BOLEMBACH ARKADIUSZ
PYRAK MATEUSZ
BERNAT KRYSTIAN
KWIATKOWSKI ARTUR
PARTYKA DOMINIK
GORCZYCA MARCIN

Opiekun Robert Bołotiuch

Tytuł artykułu: Tenis stołowy - I miejsce
Data Publikacji: 2015-12-04 07:34:33

W dn.03.12.2015 w Rudniku odbyły się rejonowe zawody szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła w nich I miejsce awansując dzięki temu do finału wojewódzkiego.

Reprezentanci naszej szkoły to:
Kozimala Kacper - kapitan klasa 2-1
Hamot Daniel - klasa 3I
Pasztaleniec Kamil - klasa 3I

Op.zespołu

Muszyński Witold
Zawisza Mirosław

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200