Tytuł artykułu: Część Pisemna Egzaminu z Kwalifikacji
Data Publikacji: 2015-12-22 05:49:32

14.01.2016 (czwartek)

Klasy Godzina/
miejsce
 

3S i  ub.r. ZSZ –  kwalifikacja M.18  - 23 uczniów

3I i 3FI/I -kwalifikacja E.12 -40 uczniów

godz. 10.00

sala gimnastyczna

 
 

4BH/H – kwalifikacja A.23- 13 uczniów


3K- kwalifikacja E.03 - 29 uczniów

 


godz. 10.00

aula

 
 

 

4I-kwalifikacja  A.27-30 uczniów

4AC/A,4A i ub.r. ZSZ z kwalifikacji M.12 – 28 uczniów

 


godz. 12.00

sala gimnastyczna

 
 

4AC/C  -  kwalifikacja M.44 - 7 uczniów

4K- kwalifikacja E.18 - 15 uczniów

4E- kwalifikacja E.13 - 2 uczniów

godz. 12.00

aula

 
 

 

4A , 4AC/A  -
kwalifikacja M.42 - 38 ucz.

4I-kwalifikacja A.26 - 11 uczniów

 


godz. 14.00
sala gimnastyczna
 
 

 

4E- kwalifikacja E.14 - 31 uczniów

4K- kwalifikacja E.19 - 20 uczniów

 


godz. 14.00
aula
 
 
4BH/B – kwalifikacja E.20- 12 uczniów
godz. 14.00
sala 29W
 

 

Należy zgłosić się pół godziny przed wyznaczoną godziną, z dowodem osobistym i długopisem z czarnym wkładem.
Tytuł artykułu: Wywiadówki dla klas 4
Data Publikacji: 2015-12-22 05:47:44

Wywiadówki dla klas 4 (maturalnych)

odbędą się w dniu 4 stycznia 2015 r. (poniedziałek) o godzinie 16:00.

Rozpoczęcie wywiadówki w auli CEZ

Tytuł artykułu: III miejsce koszykarzy
Data Publikacji: 2015-12-18 08:59:21

alt

 

W dniach 14, 15 grudnia w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. KEN odbyła Powiatowa Licealiada w koszykówce męskiej. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn: ZSP nr 1, ZSP nr 2, ZSP nr 3, LO im. KEN oraz CEZ Stalowa Wola, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”.

 

Uzyskano następujące wyniki:

 

ZSP nr 1 – ZSP nr 2 47:18
CEZ – ZSP nr 3 59:14
ZSP nr 1 – LO KEN 27:45
ZSP nr 2 – ZSP nr 3 33:9
CEZ – LO KEN 30:42
ZSP nr 1 – ZSP nr 3 60:18
ZSP nr 2 – CEZ 23:53
ZSP nr 3 – LO KEN 28:70
ZSP nr 1 – CEZ 33:22
ZSP nr 2 – LO KEN 27:49

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1. Liceum Ogólnokształcące im. KEN
2. ZSP nr 1
3. CEZ Stalowa Wola
4. ZSP nr 2
5. ZSP nr 3

 

Naszą drużynę reprezentowali: Dawid Dębiak (3-K), Krzysztof Szewczyk (1-K), Dawid Gajowniczek (4-K), Michał Mokrzycki (2-1), Jan Piłat (4-K), Jakub Pędrak (3-K), Paweł Skawiński (3-FI), Daniel Widz (3-EM). Trener zespołu: Paweł Głaz.

 

Powiat stalowowolski w następnym szczeblu rozgrywek będą reprezentowały drużyny Liceum Samorządowego (Mistrz Podkarpacia z roku ubiegłego) oraz Liceum Ogólnokształcącego im. KEN.

Tytuł artykułu: IX miejsce drużyny
Data Publikacji: 2015-12-15 08:06:08

W dniu 14 grudnia 2015 r. odbyły się wojewódzkie zawody szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stolowym. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w nich IX miejsce.

Skład reprezentacji:

Kozimala Kacper - kapitan klasa 2-1
Hamot Daniel - klasa 3I
Pasztaleniec Kamil - klasa 3I

Opiekun

Witold Muszyński

Mirosław Zawisza

Tytuł artykułu: Dzień Otwarty
Data Publikacji: 2015-12-11 10:29:50

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200